Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two ligt op 25 minuten te voet van Museo Tula en biedt privé-autoparkeren voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement van 40 m² ligt op 2 km afstand van Kleine Knip in Westpunt.
Een wandeling van 15 minuten brengt u naar het centrum van Westpunt. Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two bevindt zich op rijafstand van 10 minuten van het Nationaal Park Shete Boka.
Als gasten verblijven in deze accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een zitruimte voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.
Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en keukengerei in de accommodatie. Misa Katoliko Westpunt bushalte is in de buurt van dit 1-badkamer appartement. Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two biedt een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is en een terras voor het comfort van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Landhuis Knip2,3 km
- Sint Christoffelberg4,3 km
- Kenepa Beach2,5 km
- Playa Kenepa Chiki2,5 km
- Kleine Knip-strand2,5 km
- Kleine Knip2,5 km
- Museo Tula2,3 km
- Playa Jeremi3,9 km
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven38 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two.
Gasten van Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Tula Museum, op 25 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Nationaal Park Shete Boka (3 km) en Grote Knip (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two over parkeergelegenheid?
Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two heeft privé-autoparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 40 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 3 gasten. - ❓
Heeft Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two een eigen zwembad?
Santirome Studio 2 - Cozy Westpunt Escape For Two heeft, natuurlijk, een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.